05455451210

Sosyal Medyada Biz}

Yaz Kampanyası (12 Taksit)
En iyi fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimize kredi kartına vade farksız taksitle ödeme imkanıda sunmaktadır.
Detaylı Bilgi

Antalya Pimapen

Antalya Pimapen

Pimapen farkı nedir?

Antalya Pimapen ustabaşının kaleminden ;

Evimize veya ofisimize kapı ve pencere yaptıracağımız zaman genel olarak ürünün fiyatını ön planda tutarak hangisi daha ucuz ise ona o firmaya yaptırmak istiyoruz. Fakat bu seçim çok yanlış bir seçimdir. Aldığımız fiyatlar tabi ki önemlidir ancak yaptıracağınız ürünün yapılışı kalitesi ve işçiliği daha fazla önemlidir.

Bütün ürünlerin ham maddesi kalite açısından farklıdır. Yanında kullanılan tamamlayıcı ürünler farklıdır. Burada önemli olan işçilik çok daha önemlidir. Hiç kimse yaptıracağı firmanın işçiliğini önceden bilemez. Bunu biraz araştırarak tavsiye edilen bir bayiye yaptırmak sonradan yaşanacak pişmanlığı minimum seviyeye düşürür.

Pimapen mi daha iyi? Egepen mi daha iyi? Winsa mı daha iyi? Yoksa Fıratpen mi?

Açıkçası burada bir markayı kötüleyip diğerini övüp korumak haksızlık olur. Ama genel olarak kabul görmüş ve bir çok insanın görüşüne ve bizlerin yıllarca pvc pencere sektöründe edindiği bilgiye göre en iyisi yapılan işçilik ve firmanın müşteriye göstermiş olduğu güven ve dürüstlüğüdür. Bu sayede marka kesinlikle 2. plandadır. Yıllarca Egepen ile çalıştık fabrikamızın işçiliği ve montaj işçiliği iyi olduğu için bir sıkıntı yaşamadık. Yaşansa bile bu müşteriye yansıtılmadı. Şimdi ise PİMAPEN ile çalışıyoruz.

Pimapen Farkı Nedir?

Ürün kaliteli,fabrikanın işçiliği kaliteli,montaj işçiliği kaliteli ve en önemlisi çalıştığım firma sözünde duran kaliteli kişilikli bir firma. Sorun olamaz mı? Olur ama bunu müşteriye yansıtmadan müşterinin canını sıkmadan halledebilmek çözmek işte bu nedenle marka ikinci planda kalıyor.

Sonuç olarak müşteri yıllarca sorunsuz ürünü kullanıyor.

İlla kaliteli bir marka ismi isterseniz bir usta görüşü olarak PİMAPEN derim.

 

antalya-pimapen-panjur-katlanir-cam-balkon-tamir

antalya-pimapen-panjur-katlanir-cam-balkon-tamir

17 Ocak 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara